Prekių katalogas

Andis AGC 2 Super Brushless kirpimo mašinėlė

 • Kaina Spalva Pirkti
  Kaina 18915 su PVM
  Kaštoninė
  Į krepšelį  
  Mėlyna
  Į krepšelį  
  Žalia
  Į krepšelį  
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  ANDIS
  Prekė užsakoma/turime vietoje
  Užsakoma prekė, pristatymas į sandelį 3-10 d.d. Tačiau galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19.
 • Profesionali, dviejų greičių kirpimo mašinėlė gyvūnams. Tai viena iš tyliausių laidinių gyvūnų kirpimo mašinėlių. Joje įmontuotas naujos kartos variklis be šepetėlių, todėl yra kelis kartus patvaresnis ir daugiau nei 30% lengvesnis nei ankstesnio modelio. 36 W variklis be šepetėlių pasižymi didele galia ir sukimo momentu, todėl puikiai tinka net storiausiems ir susivėlusiems plaukams. Garantuojamas efektyvus ir labai ilgas tarnavimo laikas.

  „Andis AGCB Super Brushless“ modelis tinka visų veislių šunims, katėms ir žirgams. Platus galvučių asortimentas. Veikia tyliai ir be vibracijos, nekaista ir gali dirbti ilgą laiką. Ergonomiškas ir lengvas korpusas patogus rankoje, o įjungimo/išjungimo jungiklis yra su užraktu, kad būtų išvengta atsitiktinio išjungimo. Mašinėlėi nereikalinga papildoma priežiūra - nereikia sutepti dalių. Galimi penki spalvų variantai.

  Įrengta „Pastovaus greičio“ technologija, o tai reiškia, kad mašinėlė nelėtins greičio prasiverždama per tankius ir susivėlusius plaukus. Turi du greičius (3000 ir 3800 smūgių per minutę), pirmasis tinka daugumai priežiūros procedūrų, antrasis - dirbant su tankiais ir reikliais plaukais.

  Kirpimo galvutė įstatoma per sekundę, tvirtinimas su „Snap-on“ sistema (taip pat žinoma kaip „Clip-On“) - populiariausia kirpimo galvučių tvirtinimo sistema rinkoje. Rinkinyje yra naujausios kartos „Andis CeramicEdge“ galvutė Nr. 10. 1,5 mm kirpimo ilgio.

  Tradiciniuose varikliuose naudojami anglies šepetėliai susidėvi maždaug po 600–800 darbo valandų. Varikliai be šepetėlių gali veikti iki 8000 valandų t.y. 10 kartų ilgiau nei tradiciniai varikliai su šepetėliais. Tai yra lengvesnis, ekologiškesnis (jie neišskiria anglies dulkių) ir saugesnis prietaisas - su žema maitinimo įtampa - 24 V.

  Kirpimo mašinėlei tinkamos visos „Snap-On“ galvutės iš:

  Oster
  Moser
  Wahl
  Aesculap
  Heiniger
  Geib ir kt.

  Komplektacija:

  Kirpimo mašinėlė „Andis AGCB Super Brushless“
  Keraminė galvutė Nr. 10, 1,5 mm
  garantija 12 mėnesių laikotarpiui

 • Alternatyvios prekės

  Moser MAX 50 su priedais
  Populiari prekė  
  Moser MAX 50 su priedais

  Tyli profesionali mašinėlė su 1 mm ašmenimis ir priedais

  16642 su PVM
  AESCULAP ​​FAV5 kirpimo mašinėlė
   
  AESCULAP ​​FAV5 kirpimo mašinėlė

  Patikima kirpimo mašinėlė šunims ir kitiems gyvūnams

  38603 su PVM