Prekių katalogas

Emmi-Pet Basic Set - profesionalus ultragarsinis dantų šepetėlis gyvūnų dantų akmenims šalinti

 • Emmi-Pet Basic Set - profesionalus ultragarsinis dantų šepetėlis gyvūnų dantų akmenims šalinti

  Skaičiuojama...
 • Ieškote veiksmingo, bet saugaus būdo atsikratyti šunų dantų akmenų? Ar žinojote, kad dantų akmenys ir gingivitas yra dažniausios šunų ligos ir (arba) susirgimai? Ar žinote, kaip su jomis kovoti? Kaip prižiūrėti šuns dantis, kad jie būtų sveiki ir švarūs? ;) Yra tik vienas atsakymas: "Emmi-Pet" ultragarsinis dantų akmenų šalinimo šepetėlis augintiniams.

  Kai mūsų šuo turi dantų akmenų, jų negalima pašalinti vien tik mityba ir dantų valymu. Todėl, norint išvengti dantų akmenų susidarymo, geriau veikti prevenciškai. Vienintelis tikrai veiksmingas būdas apsaugoti šunį nuo dantų akmenų susidarymo - valyti jo burną taip, kaip tai daro profesionalus veterinarijos gydytojas. Naudodami "Emmi-Pet" dantų šepetėlį galite tai padaryti patys namuose.

  Šis nuostabus dantų šepetėlis naudojamas dantų akmenims šalinti be anestezijos ir visapusiškai gyvūnų augintinių burnos priežiūrai bei higienai. Jis veikia kitaip nei rankiniai ir elektriniai dantų šepetėliai, kurie valo netikslia mechanine trintimi, todėl burnoje lieka daug nešvarumų. "Emmi-Pet" taip pat yra daug efektyvesnis už garsinius dantų šepetėlius, nes jo ultragarso dažnis yra daug kartų didesnis, o tai lemia daug geresnius valymo ir priežiūros rezultatus. Sistemingai jį naudodami galėsite žymiai pagerinti savo augintinio sveikatą. Šis prietaisas NEVIBRUOJA, todėl jūsų augintiniui valymo metu suteikiamas maksimalus komfortas.

  Šis Vokietijoje sukurtas prietaisas naudoja ultragarso savybes ir valo be šepečio. Ultragarso naudojimas burnos higienai yra visiškai saugus žmonėms ir naminiams gyvūnams. "Emmi-Pet" skleidžiamas ultragarsas prasiskverbia iki 12 mm gylio į audinius, pasiekia vietas, kurių niekas kitas nepasiekia, todėl veiksmingai naikina mikrobus ir bakterijas, besikaupiančias ant dantų, dantenų ir dantų kišenėse.

  Sistemingo "Emmi-Pet" naudojimo privalumai:

      pašalina dantų akmenis
      pašalina bakterijas
      pašalina nemalonų kvapą iš burnos
      padeda nuo dantenų ligų, kraujavimo ir uždegimo
      apsaugo nuo ligų, kurias sukelia sugedę dantys, pavyzdžiui, širdies, plaučių, inkstų, kepenų, kasos uždegimo ir daugelio kitų gyvūnų gyvybei pavojingų ligų.
      padeda gydyti burnos uždegimą
      padeda gydyti periodontitą ir gelbėti nuskilusius dantis.
      labai naudingas reabilitacijai po dantų chirurgijos.
      pašalina bakterijas
      pašalina aftus
      gerina bendrą gyvūno sveikatą.

  "Emmi-Pet" dantų šepetėlio naudojimo kontraindikacijos:
  dantenų atrofija, dantenų epifizės, išaugos, pažeidimai aplink burną, labai stipriai išsivystęs dantų akmuo, agresyvūs šunys.

  Kaip naudoti dantų šepetėlį:

      Ant piršto užtepkite žirnio dydžio dantų pastos ir leiskite augintiniui ją nučiulpti ir nulaižyti.
      Įjunkite dantų šepetėlį ir leiskite augintiniui su juo susipažinti.
      Priartinkite prietaisus prie savo augintinio kaklo ir lūpų.
      Atsargiai pakelkite lūpas ir įdėkite dantų šepetėlį
      Pradėkite nuo krūminių dantų, kad jūsų augintinis priprastų prie naujo jausmo.
      Dabar pradėkite valyti dantis: švelniai laikykite šepetėlio galvutę ant dantų ar dantenų paviršiaus. Kiekvienoje padėtyje laikykite maždaug 5-10 sekundžių, tada pereikite į kitą padėtį.
      Šepetėlio galvutė vienu metu gali padengti du arba tris dantis
      Nevalykite dantų!!! Priešingu atveju dantų šepetėlis nebus veiksmingas. Leiskite nanoburbuliukams ir ultragarsui valyti už jus - šis procesas yra daug švelnesnis emaliui ir dantenoms nei bet koks komercinis dantų šepetėlis, kuris tiesiog nuvalo dantų likučius.
      Išvalę visus dantis (palikę prietaisą įjungtą), nuplaukite šepetėlio galvutę vandeniu. Tada išjunkite dantų šepetėlį.
      Ultragarsas sterilizuoja, todėl plaunant šereliai kruopščiai dezinfekuojami. Norėdami įkrauti "Emmi-Pet", įdėkite jį į įkroviklį.

  Įtrauktas:

      1x "Emmi-Pet" ultragarsinis dantų šepetėlis
      1 indukcinis įkroviklis
      2 naminių gyvūnėlių antgalių rinkinys (1x mažesnis + 1x didesnis)
      1 tūbelė "Emmi-Pet" dantų pastos (75 ml)
      garantijos kortelė