Prekių katalogas

Professional Stainless Steel Electric Dog Bath - profesionali nerūdijančio plieno elektrinė vania (įėjimas iš šono)

 • Professional Stainless Steel Electric Dog Bath - profesionali nerūdijančio plieno elektrinė vania (įėjimas iš šono)

  Skaičiuojama...
 • Profesionali gyvūnų priežiūros vonia, pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Įrengtas elektrinis keltuvas, kurio dėka mes lengvai galime reguliuoti jo aukštį naudodami kojų pedalus ir pritaikyti savo poreikiams. Šoniniame įėjime yra ištraukiamos durys, kurios yra ypač patogios ir palengvina įėjimą dideliems šunims. Vonioje papildomai buvo įrengta platforma, kuri puikiai tinka maudyti mažesnius gyvūnus. Tvirta konstrukcija ir didelė keliamoji galia užtikrina aukštą naudojimo patogumą daugelį metų. Rekomenduojama naudoti profesionaliuose priežiūros salonuose, veislynuose, kirpyklose ir veterinarijos klinikose.

  Vonios valymas:
  Nerūdijančio plieno valymui galite naudoti minkštus šepetėlius su natūraliais ir dirbtiniais šeriais, taip pat kempines ar audinius, pvz., Mikropluoštą. Tačiau absoliutus draudimas apima bet kokio plieno vielos ar grandiklių naudojimą. Naudojant citrusinių vaisių produktus, baliklius ir kalkių šalinimo medžiagas, labai svarbu po naudojimo juos kruopščiai išskalauti. Reguliarus nerūdijančio plieno valymas taip pat apsaugo nuo nešvarumų ir dėmių džiūvimo ant paviršiaus, todėl valyti nereikės daug pastangų!

  Patarimas:
  Didelę įtaką jo nusėdimui ant vonios paviršiaus turi kalkių nuosėdų kiekis vandenyje. Jei vanduo yra labai kietas, rekomenduojama naudoti vandens valymo sistemą.

  Techniniai duomenys:
      vonios matmenys: 126,5 x 67 x 65 cm
      vonios svoris: 77 kg

  Komplektacija:
      nerūdijančio plieno vonia
      platforma mažesniems gyvūnams
      sietelis plaukams surinkti
      nutekėjimo žarna
      vartotojo vadovas

 • Alternatyvios prekės

  Didelė vonia su elektriniu pakėlimu

  Pagaminta iš polipropileno. Spalva - Violetinė

  147620
  Didelė vonia su elektriniu pakėlimu

  Pagaminta iš polipropileno. Spalva - Pilka

  147620