Prekių katalogas

"Pure Paws Texturizing Shampoo" - tekstūrinis šampūnas šiurkščiaplaukiams šunims, koncentratas 1:10 - talpa: 473ml

 • "Pure Paws Texturizing Shampoo" - tekstūrinis šampūnas šiurkščiaplaukiams šunims, koncentratas 1:10 - talpa: 473ml

  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Pure Paws
 • Profesionalus šampūnas, skirtas šiurkščiaplaukiams šunims. "Pure Paws Texturizing Shampoo" suteikia kailiui tinkamą tekstūrą neminkštindamas plauko. Ryžių baltymai įsiskverbia į plauko struktūrą, kad papildytų, sustiprintų ir sutankintų plaukus. Apsaugo nuo drėgmės praradimo. Alavijo ekstraktas malšina epidermio uždegimą ir sudirginimą, rūpinasi tinkamu drėgmės lygiu ir reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Šampūno formulė valo kailį ir odą nuo nešvarumų ir riebalų pertekliaus. Po naudojimo jūsų augintinio kailis bus švarus, tankus, lengvai valdomas, švelnus ir blizgantis. Koncentratas 1:10

  Naudojimo instrukcijos:
  Paskirstykite atskiestą šampūną ant drėgno kailio, masažuokite, kol susidarys putos, po to gausiai nuplaukite ir gerai nusausinkite kailį. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, naudokite kartu su kitais "Pure Paws" prekės ženklo "Texture Line" produktais. Optimalus šampūno praskiedimas yra 8-10 dalių vandens 1 porcijai šampūno.

  Sudėtis:
  D.I. vanduo, natrio laureto sulfatas, natrio laureto sulfatas, Cocamide Mea, cacamidopropil betainas, natrio chloridas, kvapioji medžiaga, avižų hidrosolatas, alavijas, ryžių hidrolizatas, tinopla 5BM-GX (optinis baliklis).